güvenlik kamerası seçme rehberiGünümüzde çok çeşitli emniyet kamerası seçenekleri bulunmaktadır. nesil emniyet sisteminize nezaret kameraları ulamak istiyorsanız, mevcut tümsek seçeneklerden biraz aşkın etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak, bayağı bir araştırma ile hususi durumunuza işaret uygun güvenlik kameralarını bulabileceksiniz.

İşiniz için soy gözetleme kameraları yahut gözetleme kameraları arıyorsanız, eksiksiz seçenekleri arama etmek okunuşu bilinçli eş yöntemlilik vermek isteyeceksiniz.

Önce kablolu emniyet kameraları ve kablosuz güvenlik kameraları arasında değişmeyen iletmek istersiniz. Her iki türün avantajları okunuşu dezavantajları vardır. gereç kameralar ekseriyetle eşya cihazına henüz sabit aynı bağlantıya sahiptir okunuşu kesilmesi daha zordur. Ancak, evinize veya ofisinize kablolu olarak bağlanması gerekir. Bu ekseri zat konumlarını seçtikten sonra, onunla sıkıştığınız anlamına gelir. Ayrıca, eksiksiz alanlarda kameralara sabitlemek olabilir olmayabilir. Kablosuz kameralar neredeyse her yere yerleştirilebilir okunuşu gerektiğinde kolayca taşınabilirler. Bununla birlikte, sinyallerinin çağ vakit kesintiye uğraması belkili vardır.

Kameralarınızı nereye yerleştireceğinize konusunda hüküm da önemlidir. Mülkünüzün içinde ve dışında mekân alan her şeyi kaydetmelerini lüzum misiniz? Vandalizm ayrılmış eş hedef olan belirli ancak düz var mı? Suçlara görünür aynı caydırıcı olarak davranmalarını mı yoksa daha duyurulmayan tek yerden gözetme yaptırmasını mı istiyorsunuz? Kameralarınızın yerleştirilmesi, ihtiyacınız olan nezaret kameralarının türleri açısından makro eş belirleyici olacaktır.

Ayrıca siyah okunuşu beyaz gözetleme kameraları mı yoksa yetkin renkli olanlar mı istediğinizi belirlemeniz gerekecektir. Siyah beyaz kameralar, aynı ilgi çekici güvenlik kameralarından çoğu kez daha ucuzdur. nesne) tasarruf göre iyidirler okunuşu sağlıklı eş miktar teferruat görebilirler. Siyah beyaz kameralar çoğunlukla renkli kameralardan henüz kazançlı çalışır. ilgi çekici kameralar, mülkünüze giren birinin basamak rengi gibi değersiz detayları belirlemede henüz faydalıdır. Bununla birlikte, bunun çalışması düşüncesince eş şavk kaynağı gereklidir. Karanlıkta buradaki yorumum renkli alıcı kullanmak, siyah eş ekrandan değişik bir nesne kaydetmeyecek. birtakım kameralar, aydınlatma koşullarına vabeste olarak nitelik ve siyah-beyaz arasında geçiş yapabilir.

Ayrıca, düşük erke koşullarında araç yapmayı planlıyorsanız, gözaltı kameralarınızı kurarken bunu bölüm önünde bulundurmanız gerektiğini unutmayın. Tüm emniyet kameraları karanlıkta kazançlı görülemez. Bu bu iletişim formu sorunu düzeltmek okunuşu mülkünüze ekstra güvenlik temin etmek maksadıyla kolaylık müşterek burada gör havada gözetleme kameralarının filme çekildiği alanlara aydınlatma yüklemektir. Bu yalnızca size daha nitelikli görüntüler vermeyecek, aynı zamanda karanlığın kapağında çalışmaktan hoşlanan suçluları da caydıracak. karışık ortamlarda cazibe sahip olmak ayrılmış kızılötesi güvenlik kameraları da bulunmaktadır. karışık tek alanda plan yapmaktan farklı seçeneğiniz yoksa bunlar asistan olabilir. birtakım gözetleme kameralarında, gerektiğinde otomatik olarak kızılötesi çekime geçiş yapmalarına müsaade veren sadece "gece modu" vardır.

Güvenlik kameralarınızı nereye yerleştireceğinize karar verdikten sonra, ilgi çekici yahut siyah beyaz plan onarmak isteyip istemediğinize karar verdikten sonra, çalıştırmak istediğiniz kameranın türünü seçmeniz gerekecektir. En pop güvenlik kameralarından ikisi kümbet gözetleme kameraları okunuşu mermi gözetleme kameralarıdır.

Dome kameralar, genişlik yaygın ve işaret popüler nezaret kameralarından biridir. çoğu kez siyah veya beyaz olarak gelirler okunuşu kubbeli birleşik örtüyle çevrelenmiş kameralardır. Bu kümbet birçok nedenden dolayı faydalıdır. Her şeyden önce, emniyet kamerasına bakan birinin hangi yöne gösterge ettiğini belirlemek çoğu devir zordur. Bu, henüz enli benzer alanı korumanıza izin verir çünkü kimse eksiksiz olarak nasıl traksiyon yaptığınızı bilmeyecektir. Dome kameranın kendisi göre okunuşu koruma görevlisi sağlayabilir. Dezavantajı, bu himaye kameralarının çoğu kez düşük nur koşullarında yerinde çalışmadığıdır.

Bullet kameraları ince, silindirik güvenlik kameralarıdır. Bunlar ekseri fazla oranlı maliyetlidir ve tasarımları onları makro bir suç caydırıcı yapar. Bullet kameraları, geceleyin okunuşu ceninisakıt ışık koşullarında şart yapabilmeleri maksadıyla kızılötesi yeteneklerle okunuşu donatılabilir. Ancak, bu kameralar umumiyetle kendi başına vandal iz olarak onaylama edilmez. Kolayca değiştirilemeyecekleri yerlere yerleştirilmelidirler.

Gördüğünüz gibi, konut güvenlik kameraları veya işçilik emniyet kameraları satın alırken yapılması gereken sağlam çok ehemmiyetli düzenlilik vardır. alakadar tamamı faktörleri göz önünde bulundurarak ve bilinçli ancak intihap yaparak dönem harcayarak, gözetleme kameralarınızın, suçu müessir ve bitek sadece şekilde azaltmanıza okunuşu önlemenize muin olacağını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *